Wygraliśmy 16-stanowiskową mobilną pracownię komputerową wraz z szafą wyposażoną w system ładowania urządzeń.

Jest to nagroda, którą  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku otrzymała jako jedna z 300 szkół w Polsce, w ramach ogólnopolskiego konkursu dla szkół „#OSE WYZWANIE”.

Składamy serdeczne podziękowania Ministerstwu Cyfryzacji oraz Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej za inicjatywy stwarzające szkołom możliwości rozwoju technologicznego. Takie projekty to szansa na efektywniejsze kształcenie i rozwijanie kompetencji cyfrowych.

Prace na konkurs powstały pod kierunkiem Pani Eweliny Melnickiej i Pani Małgorzaty Nierody, która jest jednocześnie szkolnym OSEhero.