Z radością informujemy, że nasza szkoła pomyślnie przeszła pierwszy etap kwalifikacji do Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport (ASM) i dostała się do rozgrzewki!

W związku z tym, we wtorek, dnia 5 marca 2019r. w świetlicy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 o godzinie 18.15 odbędą się Warsztaty Konsultacyjne z udziałem moderatora ASM, na które chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić. Rozgrzewka to moment budowania drużyny
i przygotowania Planu Treningowego. Drużynę Aktywnej Szkoły, razem z dziećmi i nauczycielami, powinni tworzyć także rodzice, przedstawiciele lokalnych władz, mediów, a może nawet przedsiębiorców.

 Na tym etapie, przy dużym wsparciu organizatorów, szkolna drużyna tworzy swój plan treningowy na czas udziału w programie, czyli propozycję wprowadzenia prostych, niskobudżetowych zmian, które niemal z dnia na dzień mogą przynieść efekt w postaci dodatkowych, aktywnie spędzonych minut w szkole.

Liczymy na Waszą obecność i aktywny udział w tworzeniu planu. J Potwierdzenie chęci uczestnictwa pod nr telefonu 23 692 10 95, 23 692 03 82.

Zapraszamy także na stronę internetową programu, gdzie z pewnością znajdą Państwo wiele przydatnych informacji:

https://aktywneszkoly.pl,

(profil facebook: https://www.facebook.com/AktywneSzkolyMultiSport/).