Pułtusk, 12.03.2020 r.

WAŻNA   INFORMACJA  DLA RODZICÓW  I  UCZNIÓW

Szanowni Państwo Rodzice uczniów szkoły,

kochani uczniowie,

w związku z zawieszeniem zajęć na podstawie komunikatu Ministra Edukacji Narodowej w trosce o naszych uczniów proponujemy  Inną Formę PRACY  Z DZIEĆMI.

Wykorzystując jeden z efektów prowadzonego od trzech lat eksperymentu pedagogicznego - platformę edukacyjną CLASSROOM nauczyciele będą przesyłać zadania i materiały do samodzielnej pracy. Dzieci mogą pracować na komputerach domowych lub smartfonach.

W klasach IV w przypadku matematyki wykorzystamy platformę zeszyt.online na serwerze Politechniki Warszawskiej.

Na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku od jutra - 13 marca aktywna będzie również zakładka z komunikatami zespołów przedmiotowych oraz instrukcja zalogowania się na platformie CLASSROOM dla uczniów, którzy jeszcze nie są zalogowani.

Zachęcam uczniów do korzystania z tej formy komunikacji a Państwa rodziców proszę o pomoc w tym zakresie.

Łączę wyrazy szacunku

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4