Już jutro (piątek 27.09.2019) kilka tysięcy szkół na terenie całej Europy (i nie tylko) obchodzić będzie Europejski Dzień Sportu Szkolnego (ESSD).

W tym roku, w ramach programu Aktywne Szkoły MultiSport także będziemy częścią tego międzynarodowego wydarzenia. O godzinie  8:30 rozpocznie się na boisku szkolnym impreza sportowa, która ma zachęcić jak największe grono uczniów do ruchu i zwiększyć poziom integracji klas. Każdy z ośmiu zawodników z danej klasy (4 chłopców i 4 dziewczynki) biegnie pół okrążenia bieżni i przekazuje pałeczkę sztafetową koledze lub koleżance. Najszybsze sztafety z każdego poziomu klas otrzymają puchary.

Drodzy Rodzice,

jesteśmy już po Rundzie I Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport. Nasi uczniowie dzielnie walczyli z potworami z Galaktyki Bezruchu i odnieśli sukces!

Dzieci odliczają już godziny do upragnionych wakacji, ale Złe Zło czuwa! To jeszcze nie koniec walki z bezruchem, dlatego niech te najbliższe dwa miesiące upłyną im pod hasłem więcej aktywności w codzienności.

Gotowi na wakacyjne wyzwanie ASM? Gdziekolwiek będą spędzać wakacje Wasze dzieci, zachęćcie je do wysłania aktywnej pocztówki! Biegają, pływają, a może chodzą na spacer z psem? Niech pokażą, jak spędzają wakacje! Jeśli będą chcieli dowiedzieć się, czy pocztówka dotarła, zachęcamy do śledzenia profilu Pogromców Bezruchu na Instagramie.

Życzymy bezpiecznych i aktywnych wakacji! Do zobaczenia.

- konkurs na aktywnie spędzany czas pozalekcyjny

We wtorek,5.03.2019r. w naszej szkole odbyły się Warsztaty konsultacyjne z udziałem przedstawiciela Aktywnych Szkół MultiSport (ASM). Celem spotkania było wypracowanie tzw. Planu treningowego.

Drodzy Rodzice,

W dniach 30-31 maja i 3-4 czerwca  w naszej szkole odbędzie się I Runda Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport! Pamiętajcie, aby w tym dniu dzieci miały wodę, strój na w-f i zmienne obuwie.