31 maja obchodziliśmy w świetlicy niezwykły dzień. Członkowie Świetlicowego Koła Teatralnego zaprosili swoje rodziny na wspólne świętowanie Dnia Mamy, Taty i Dziecka - Dnia Rodziny. Zaczęliśmy od wizyty w tajemniczym lesie i spotkania z Czerwonym Kapturkiem, głodnym wilkiem i całą bajkową menażerią z „chorą babcią zjedzoną przez wilka” na czele. Był też czas na wiersze i piosenki dla rodziców, łzy wzruszenia i gorące oklaski. A chwilę później ruszyliśmy na szkolne boisko, by bez reszty oddać się tanecznemu szaleństwu, rodzinnym konkurencjom sportowym i zabawom integracyjnym. Nasze rodzinne świętowanie zakończyliśmy w doskonałej atmosferze przy domowych ciastach i bukietach polnych kwiatów. Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji naszego pikniku składamy Rodzicom naszych uczniów – p. Agnieszce Gos, Ilonie Piętce, Elżbiecie Miernik, Ewelinie Biesiekierskiej. Specjalne podziękowania kierujemy do p. Roberta Lisa za doskonałe nagłośnienie. Jesteście jak zawsze niezawodni.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom za wspaniałą zabawę. W organizację naszego pikniku zaangażowało się wiele osób: Dorota Robin – program artystyczny, Marzena Sadowska, Tamara Szwejk i Blanka Karpińska oraz wolontariusze – gry i zabawy sportowe, Aldona Kaczmarczyk – upominki dla rodziców, Iwona Siemieniak – dekoracje stołu i bukiety kwiatów polnych, pracownicy kuchni szkolnej – doskonałe ciasta domowe.