Trasa 1.
SP 4 - – Kleszewo – Olszak - Białowieża II - Białowieża I - Trzciniec (zakręt) - Trzciniec III - Trzciniec II - Trzciniec I – Głodowo - Przemiarowo Szkoła
Kurs I – 13.50
Kurs II – 16.10
Trasa 2.
SP 4 – ul. Kościuszki - Kleszewo II - Kleszewo I - Lipa II - Lipa I - Chmielewo III - Chmielewo II - Chmielewo I - Boby III - Boby II - Boby I - Boby Szkoła - Gnojno II - Gnojno I
Kurs I – 14.30
Kurs II – 16.10
Trasa 3.
SP 4 - Moszyn– Gromin IV - Gromin III - Gromin II - Gromin I – Lipniki
Kurs I – 13.00
Kurs II – 14.45
Kurs III – 15.35
Trasa 4.
SP 4 - Płocochowo PGR - Płocochowo II - Płocochowo (skrzyżowanie) – Płocochowo I –
Jeżewo – Kacice Wieś – Kacice Remiza
Kurs I – 14.20