13 listopada okazał się szczęśliwy dla drużyny  gimnazjalistek z naszej szkoły. Piłkarki wywalczyły  1 miejsce w rywalizacji ośmiu drużyn uczestniczących w Mistrzostwach  Powiatu w Halowej Piłce Nożnej w Gzach.

Reprezentacja naszej szkoły rozegrała 5 spotkań, w tym 4 wygrane. Dziewczęta z meczu na mecz grały coraz lepiej, by w finale pokonać w rzutach karnych faworyta zawodów- gimnazjalistki z PSP nr 1. Skuteczny atak, mądra gra w obronie, ambicja wszystkich zawodniczek  i najlepszy bramkarz turnieju to nasz przepis na sukces!

Skład drużyny: Oliwia Waloch (kpt.), Barbara Mikołaszek, Oliwia Zaremba, Karolina Parzychowska, Ola Kwaśnik,  Wiktoria Sawicka, Pola Wardzińska, Ania Żukowska (br.), Wiktoria Jasińska (br.)