Kontakt drogą e-mailową z osobami udzielającymi pomocy psychologiczno-pedagogicznej:

psycholog szkolny  p. Agata Drzazgowska-Raheb   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 pedagog szkolny  p. Edyta Gerek  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 pedagog szkolny  p. Sławomira Pieńkowska  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 kierownik świetlicy  p. Magdalena Piekarska  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.