004123OK

Doposażyliśmy naszą szkołę w kolejne nowoczesne pomoce dydaktyczne – 5 monitorów interaktywnych nowej generacji oraz 3 tablice interaktywne.

W ten sposób wszystkie sale edukacji wczesnoszkolnej – kl. I – III (12 sal) oraz większość pozostałych sal jest w pełni wyposażona w ten sprzęt techniczny.

Zadanie zostało zrealizowane z kilku źródeł finansowania:

Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Aktywna tablica” oraz dzięki pomocy darczyńców: Dyrekcji I LO CNB im. 13 Pułku Piechoty w Pułtusku oraz Centrum Naukowo – Biznesowego „FENIKS” s.c., p. Andrzeja Grabowskiego (Grupa POLMLEK), p. Anny i Piotra Pawłowskich (MAXVET PLUS), p. Piotra Czarnowskiego (ROLCZAR), p. Mariusza Kekenmajstera (Centrum Edukacyjne „IDEA”).

DZIĘKUJEMY!