Brawo! 
 
 Z radością dzielimy się kolejnym zwycięstwem naszych uczniów w Eliminacjach do 44. Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka 2021", organizowane go przez Mazowiecki Instytut Kultury!
Kategoria klas 0 - III
I miejsce - Filip Urbanowicz kl. III b, przygotowywany przez panią Małgorzatę Nierodę
III miejsce - Agata Matuszek kl. II a, przygotowywana przez panią Anetę Gąsiorowską
Kategoria klas IV - VI
III miejsce - Aleksander Wielechowski kl. IV c, przygotowywany przez panią Beatę Milczarczyk
Kategoria klas VII - VIII
I miejsce - Amelia Przybysz kl. VII F, przygotowywana przez panią Ewę Jabłonowską
Jesteśmy dumni, że wszyscy uczniowie naszej szkoły, biorący udział w Konkursie, zajęli miejsca w pierwszej trójce, a dwoje z nich będzie reprezentować powiat pułtuski w Finale (Filip Urbanowicz i Amelia Przybysz).

Na podstawie komunikatu Ministra Zdrowia z dnia 17 marca 2021 r. informuję,
że od 22 marca 2021 r. do 9 kwietnia 2021 r.
uczniowie klas 
I - VIII objęci są nauczaniem zdalnym

Nauczanie w oddziałach wychowania przedszkolnego - kl. 0 “a” i 0 “b”
prowadzone będzie na dotychczasowych zasadach, w formie stacjonarnej.

Wicedyrektor Szkoły

Dorota Dębska    

Rozpoczęliśmy próbny egzamin ósmoklasisty. Dziś język polski. Życzymy powodzenia! Trzymamy kciuki.

20210317 084125

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego:

NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA”

 

w kategorii klas I-III najpiękniejszą kartkę wykonała

JULIA WALOCH ucz. kl. I B


w kategorii klas IV-VIII najpiękniejszą kartkę wykonała

KAROLINA JAWORSKA ucz. kl. VI C

 

Dziękujemy uczniom za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

 

Informacje o sposobie i terminie odbioru nagród przekazane zostaną zwycięzcom indywidualnie.

Koleżanki i koledzy, w związku z dalszym przedłużeniem okresu czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświaty w Polsce, na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 roku zwołuje zdalne posiedzenie Rady Pedagogicznej z wykorzystaniem aplikacji Hangouts Meet dnia 23 marca 2020 r. (poniedziałek) o godz. 9.00.

 Z poważaniem

Krzysztof Łachmański

Zgodnie z rekomendacjami MEN z dnia 17 marca 2020 r. informuję Państwa i Was Drodzy Uczniowie o możliwości kontaktu drogą e-mailową z osobami udzielającymi pomocy psychologiczno-pedagogicznej:

psycholog szkolny – p. Agata Drzazgowska-Raheb - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pedagog szkolny – p. Edyta Gerek – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pedagog szkolny – p. Sławomira Pieńkowska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kierownik świetlicy – p. Magdalena Piekarska –  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
/-/ Krzysztof Łachmański

Pułtusk, 18 marca 2020 r.

KOMUNIKAT  NR 6/2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z klasami sportowymi

im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku

 DOTYCZĄCY REKRUTACJI

do klas I i oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo rodzice dzieci sześcioletnich i siedmioletnich,

przekazuję w załączniku pismo Ministra Edukacji Narodowej z 17 marca 2020 r. dotyczące rekrutacji.

Przypominam jednocześnie, że zapisy do klas I i oddziałów przedszkolnych ,,0’’ w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku odbywają się elektronicznie zgodnie z komunikatem nr 4/2020 z dnia 16 marca 2020 r.

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
/-/ Krzysztof Łachmański

Miło nam poinformować, że Natalia Jewiec, uczennica klasy VIII b, została finalistką etapu wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego Mazowieckiego Kuratora Oświaty z języka polskiego.

Natalko, serdecznie Ci gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Pułtusk, 16 marca 2020 r.

KOMUNIKAT  NR 5/2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z klasami sportowymi

im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku

Ważne

Dla

 ósmoklasistów!

Kochani ósmoklasiści,

 zwracam się  do Was z prośbą o intensywną pracę w domu, celem jak najlepszego przygotowania do egzaminu ósmoklasisty.

Zgodnie z wewnętrznymi ustaleniami szkoły, nauczyciele przedmiotów egzaminacyjnych (języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, języka rosyjskiego) przekazują Wam  z większą częstotliwością materiały, wykorzystując różne formy poprzez platformę classroom, zeszyt.online, epodreczniki.pl, wordwall.net i inne.

Informuję jednocześnie, że na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej od dzisiaj (16 marca 2020r .) ukazują się zestawy zadań powtórkowych z przedmiotów egzaminacyjnych.

Pamiętajcie jednocześnie o pozostaniu w miejscu zamieszkania i nie korzystajcie z miejsc użyteczności publicznej.

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
/-/ Krzysztof Łachmański

Pułtusk, 12.03.2020 r.

KOMUNIKAT  NR 2/2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z klasami sportowymi
im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku

WAŻNA   INFORMACJA  DLA RODZICÓW  I  UCZNIÓW

            Szanowni Państwo Rodzice uczniów szkoły,

            kochani uczniowie,

 

            w związku z zawieszeniem zajęć na podstawie komunikatu Ministra Edukacji Narodowej w trosce o naszych uczniów proponujemy  Inną Formę PRACY  Z DZIEĆMI.

Wykorzystując jeden z efektów prowadzonego od trzech lat eksperymentu pedagogicznego - platformę edukacyjną CLASSROOM nauczyciele będą przesyłać zadania i materiały do samodzielnej pracy. Dzieci mogą pracować na komputerach domowych lub smartfonach.

W klasach IV w przypadku matematyki wykorzystamy platformę zeszyt.online na serwerze Politechniki Warszawskiej.

Na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku od jutra - 13 marca aktywna będzie również zakładka z komunikatami zespołów przedmiotowych oraz instrukcja zalogowania się na platformie CLASSROOM dla uczniów, którzy jeszcze nie są zalogowani.

Zachęcam uczniów do korzystania z tej formy komunikacji a Państwa rodziców proszę o pomoc w tym zakresie.

Łączę wyrazy szacunku

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4

/-/ Krzysztof Łachmański

Komitet Organizacyjny Konkursu

Kangur Matematyczny

podjął decyzję o przeniesieniu zawodów na dzień 16 kwietnia 2020 r.

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z klasami sportowymi
im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku.

 W załączeniu przekazuję Państwu pismo Mazowieckiego Kuratora Oświaty
nr BKO.030.1.2020.AK z dnia 9 marca 2020r.  oraz Wojewody Mazowieckiego
nr WBZK-I.6333.21.2020 z dnia 9 marca 2020 r.

Proszę o zastosowanie się do wytycznych zawartych w w/w pismach.

                                                           /-/ Krzysztof  Łachmański

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 
z klasami sportowymi im. I. Szewińskiej w Pułtusku

W środę, 27 lutego gościliśmy w naszych murach kandydatów na uczniów naszej szkoły wraz z ich rodzicami.

Z radością informujemy, że nasza szkoła pomyślnie przeszła pierwszy etap kwalifikacji do Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport (ASM) i dostała się do rozgrzewki!

Po raz 16. rozegrano Halowy Mityng Wójtów w Skoku Wzwyż.

23. marca 2018r. w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej młodzi lekkoatleci ze szkół powiatu pułtuskiego stanęli do zmagań z poprzeczką.

Zawody otworzyła Burmistrz Pułtuska – Dorota Subda wraz z Wójtami Gmin Winnica – Mariusz Kowalewski, Pokrzywnica - Adam Rachuba, Zatory – Grzegorz Falba oraz Dyrektorem Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej – Krzysztofem Łachmańskim i trenerem lekkoatletów, pomysłodawcą Mityngu – Sławomirem Krysiakiem.

 W piątek 23 marca 2018 r. odbyły się powiatowe eliminacje do wojewódzkiego etapu
 Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

16 marca 2018r. uczniowie klas sportowych i  tegoroczni medaliści reprezentacji naszej szkoły we wszystkich zawodach Szkolnego Związku Sportowego uczestniczyli w bezpłatnej,  całodniowej wycieczce do Warszawy.

Szkolny konkurs o bezpieczeństwie w sieci rozstrzygnięty!!!

„Jeśli okaże się, że ktoś jest wybitnie uzdolniony, a ponadto ma charakter i chęć działania, to dzięki wytrwałej pracy może rzeczywiście sięgnąć po sukces”

Irena Szewińska, Patron Szkoły

 Znamy wyniki konkursów przedmiotowych Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Prosimy trenerów o pobranie klauzuli informacyjnej,
wydrukowanie i podpisanie przez rodziców zawodników
i zabranie ze sobą na Biegi.

Klauzula informacyjna

LP. Nazwisko Imię (imiona)
1 Balcerzak Paweł
2 Baliński Bartosz
3 Bąk Krzysztof
4 Błoński Piotr
5 Borkowska Ewelina
6 Budniak Zuzanna
7 Budniak Maja
8 Budniak Kacper
9 Budniak Aleksandra
10 Budyta Eliza
11 Chojnacka Anna Magdalena
12 Chrzanowska Agnieszka
13 Chrzanowska Paulina
14 Chrzanowski Patryk
15 Chylińska Alicja
16 Czarnecka Polina
17 Dąbek Daniel
18 Dąbrowska Aleksandra
19 Dłutowski Rafał
20 Dobrosielski Kazimierz Edward
21 Dyga Joanna
22 Dylewska Agnieszka
23 Dylewska Magda
24 Dylewski Patryk
25 Dylewski Marcin Rafał
26 Garbowski Wadim
27 Gozdek Dawid
28 Górecki Paweł Jakub
29 Grzymkowski Mateusz
30 Guralski Juri
31 Jagielska Dominika Małgorzata
32 Jerzełkowska Olga
33 Jeż Marcelina
34 Jusiński Jacek Jakub
35 Jusiński Bartosz
36 Kaczmarczyk Filip
37 Kaczmarczyk Filip
38 Kisiel Jan
39 Kmiołek Alicja
40 Knyżewski Cezary
41 Koczara Łukasz
42 Kozłowski Marcin
43 Krawczyk Magdalena
44 Krokwiński Cezary
45 Król Daniel Mateusz
46 Krupska Michalina
47 Krym Karolina
48 Kubisz Mariusz
49 Kulaszewski Piotr
50 Lisiecka Amelia
51 Lisowski Stanisław
52 Maicki Miłosz
53 Maicki Adam
54 Makowska Agata
55 Makowski Mateusz
56 Malanowska Liliana
57 Matląg Oliwia
58 Miecznikowski Rafał
59 Monińska Weronika
60 Mukhraev Arton
61 Nadolska Marta
62 Narwojsz Sylwia
63 Nina Makowska
64 Nowicki Paweł
65 Ogórek Agnieszka
66 Olkowska Agnieszka Maria
67 Olkowski Wiesław
68 Olkowski Norbert
69 Olkowski Konrad
70 Ostaszewska Sylwia
71 Ostaszewski Kacper
72 Panzhenskaia Ekaterina
73 Pieńkosz Oliwia
74 Pikora Elżbieta Bożena
75 Piórek Damian
76 Podgórska Paula
77 Pogłud Michał
78 Przybysz Konrad Bartosz
79 Pudlis Oliwia
80 Pudlis Agnieszka
81 RACHUBA MICHAŁ
82 RUDNICKA ANNA
83 Rudnicka Anna
84 Rurant Lukasz
85 Rurant Mirosław
86 Rutkowska Katarzyna
87 Rutkowski Cezary
88 Sierewicz Jarosław
89 Slepowronska Maja
90 Sobczyńska Krystyna
91 Stefankov Aleksei
92 Stopka Julia
93 Sylajew Dimitri
94 Szczerba Przemysław
95 Świadkowska Ola
96 Światkowska Martyna
97 Światkowska Klaudia
98 Tomasińska Katarzyna
99 Tomaszewska Paulina
100 Tomaszewska Małgorzata
101 Tomaszewska Julita
102 Tomaszewski Mariusz
103 Tomaszewski Patryk
104 Wakhowska Aleksandra
105 Wakhowski Paweł
106 Wakhowski Daniel
107 Wierzchoń Klaudia
108 Wilczyńska Julia
109 Wiśniewski Marcin
110 Wiśniewski Adam Paweł
111 Wiśniewski Daniel
112 Witkowski Robert
113 Zadrożna Gabriela
114 Zadrożny Grzegorz
115 Zagurska Wiktoria
116 Zagurski Roman
117 Zagurski Wiktor
118 Zaręba Zuzanna
119 Zaręba Marlena
120 Zawrot Mariusz
121 Zieliński Wiktor
122 Zinówko Elwira Kamila
123 Żukowska Alicja

 

LP Nazwisko Imię (imiona)
1 Adam Zalewski
2 Anowski Adrian
3 Bendada Amina
4 Bielski Grzegorz
5 Bielski Marcin
6 Bonisławska Kamila
7 Borek Paweł
8 Brudnicka Agnieszka Anna
9 Budniak Tomasz
10 Ciszewska Ewa
11 Ciszewski Jarosław
12 Czyż Justyna
13 Darkowski Rafał
14 Dąbrowski Michał
15 Dąbrowski Dariusz
16 Gajewski Mariusz
17 Glinka Karol
18 GORCZYŃSKI MAREK
19 Gorząch Zbigniew
20 Grzybowski Mikołaj
21 Jadacki Mateusz
22 Karasiewicz Paweł
23 Katarzyna Mariańska
24 Kopka Artur
25 Korzeń Adam
26 Kowalczyk Ewelina
27 Kowalska Magdalena
28 Kozłowski Marcin
29 Krawczyk Paweł
30 Krężołek Paweł
31 Kuczynski Mariusz
32 Kuczyński Dawid
33 Kuczyński Mariusz
34 Kulaszewski Jerzy
35 Kulaszewski Piotr
36 Kwiatkowski Marcin
37 Lewandowski Grzegorz
38 Makowski Michał
39 Mariańska Patrycja
40 Miłoszewski Gerard
41 Muzyka Marek
42 Niesłuchowski Sławomir
43 Obidziński Łukasz
44 Olkowska Wiktoria
45 Orłowski Michał
46 Pałubiński Mateusz
47 Piekutowski Sławomir
48 PIOTROWSKI ARTUR
49 Prewęcki Adam
50 Rutkowska Beata
51 Sikorska Renata
52 Sikorski Radosław
53 Sikorski Bartek
54 Skrzypek Roman Jan
55 Sobota Krzysztof
56 Staśkiewicz Adam
57 Sumiński Jacek
58 Szymański Filip
59 Śmietański Piotr
60 Tomasiński Paweł
61 Twardo Norbert
62 Tymiński Konrad
63 Wanowski Andrzej
64 WIERZBICKA WIOLETA
65 Wilczyńska Julia
66 Wróblewski Robert
67 Zaciewski Paweł
68 Zalewski Adam
69 Zawadzka Izabela