Uwaga!!!

Zmiana godzin odjazdów autobusów ze szkoły na czas nauczania zdalnego kl.IV-VIII

Trasa 1.

SP 4 -  – Kleszewo – Olszak - Białowieża II - Białowieża I - Trzciniec (zakręt) - Trzciniec III - Trzciniec II - Trzciniec I – Głodowo - Przemiarowo Szkoła

Kurs I – 13.25

 

Trasa 2.

 SP 4 – ul. Kościuszki - Kleszewo II - Kleszewo I - Lipa II  -  Lipa I   - Chmielewo III - Chmielewo II - Chmielewo I - Boby III - Boby II - Boby I - Boby Szkoła - Gnojno II - Gnojno I

Kurs I – 13.25

 

Trasa 3. 

SP 4  - Moszyn– Gromin IV - Gromin III - Gromin II - Gromin I – Lipniki

Kurs I – 13.15

 

Trasa 4.

SP 4 - Płocochowo PGR - Płocochowo II - Płocochowo (skrzyżowanie) – Płocochowo I –

 Jeżewo – Kacice Wieś – Kacice Remiza 

Kurs I – 13.30

Aktualizacja: 26.10.2020r.

Informujemy, że zostały odwołane szkolne etapy konkursów przedmiotowych.

WIęcej informacji na stronie Mazowieckiego Kuratorium Oświaty

Od piątku, 9 października 2020 r.
na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Ireny Szewińskiej
w Pułtusku
wprowadzony zostaje
OBOWIĄZEK ZAKRYWANIA UST I NOSA
dla uczniów i pracowników szkoły
w ciągach komunikacyjnych, na korytarzach, w szatniach i bibliotece.
(zgodnie z zarządzeniem nr 23/2020 Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku).

Za kilka dni 1 listopada - Wszystkich Świętych.
Uczniowie naszej szkoły tradycyjnie uczestniczyli w projekcie „Cegiełka Pamięci”, którego efektem jest cykl widokówek z zabytkami Cmentarza Świętokrzyskiego w Pułtusku. Widokówki będą kolportowane w formie „cegiełek” w czasie kwesty na cmentarzu 1 listopada 2019 r.

Warto wspomnieć, że Cmentarz Świętokrzyski w Pułtusku to jedna z najstarszych polskich nekropolii.

„Cegiełka Pamięci 2019” to już piąta edycja realizowanego przez naszą szkołę od początku fotograficznego projektu profilaktycznego w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Galeria

Talent to rzecz cudowna, ale nie posłuży temu, komu brak wytrwałości”

Stephen King

21. 10. 2019r. odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Burmistrza Miasta Pułtusk za szczególne osiągnięcia naukowe i sportowe.

Spośród 85 wyróżnień aż 43 otrzymali uczniowie naszej szkoły.

Stypendia naukowe otrzymali:

 Jury konkursowe po zweryfikowaniu zgłoszonych prac pod względem formalnym, na podstawie regulaminu konkursowego poddało artystycznej i merytorycznej ocenie wszystkie nadesłane fotografie.

Spośród autorów nadesłanych zdjęć jury wyłoniło zwycięzców i postanowiło przyznać następujące nagrody:

W Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku odbył się konkurs plastyczny „Moja Nieodległa Ojczyzna” pod Honorowym Patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty, który przeznaczony był dla uczniów  szkół podstawowych,  gimnazjum, ponadpodstawowych oraz rodziców i dziadków uczniów z terenu powiatu pułtuskiego.

Wyniki konkursu:

Wyniki konkursu multimedialnego "Ojczyznę – kocham i rozumiem”
organizowanego w ramach konkursu historycznego – „Drogi do Niepodległości” w Roku dla Niepodległej

Irena Women’s Run to bieg tylko dla kobiet, który w tym roku, z okazji imienin Ireny Szewińskiej, został rozegrany 20 października.
Sportowo-artystyczna reprezentacja naszej szkoły wystartowała w biegu na 5 km oraz zaprezentowała fragmenty programu przygotowanego na niedawny jubileusz 70-lecia szkoły i 20-lecia nadania imienia. Na biegowej scenie pojawił się również nasz niezawodny absolwent – Maciek Komorowski z zespołem Carol Markovsky.

„W hołdzie Niepodległej” to tytuł projektu, który realizowany jest jako odpowiedź na ogłoszenie przez Ministra Edukacji Narodowej roku szkolnego 2017/2018 „Rokiem dla Niepodległej”. Honorowy patronat nad naszym przedsięwzięciem objął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Mazowiecki Kurator Oświaty. Bardzo wiele planów już zrealizowaliśmy: zaprezentowano, w Ciechanowie dla gości z rejonu Delegatury KO w Ciechanowie (16.05.2018 r.) 

Gratuluję moim koleżankom i kolegom, pracownikom Szkoły Podstawowej nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku otrzymania wielu wyróżnień z okazji Dnia Edukacji Narodowej A. D. 2018.
Cieszę się, że wnioski, z którymi wystąpiłem do władz oświatowych różnego szczebla zostały pozytywnie ocenione. Jest to potwierdzenie wysokiej jakości Waszej pracy.
Dziękuje jednocześnie za ogromny wkład pracy wszystkim moim pracownikom, życzę dalszych sukcesów w kształtowaniu młodego pokolenia Polaków oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.
Tak trzymać!!! Wielkie dzięki.


zgodnie z regulaminem konkursu multimedialnego w ramach konkursu historycznego "Drogi do Niepodległości" w Roku dla Niepodległej, organizowanego przez naszą szkołę, zapraszamy do oglądania i "lajkowania" prac konkursowych.
Konkurs rozgrywany jest w 2 kategoriach: 
1. dla uczniów klas 4-5 szkół podstawowych - wykonanie prezentacji multimedialnej.
2. dla uczniów klas 7, gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych - wykonanie etiudy filmowej.
Kryterium oceny prac konkursowych przez publiczność jest ilość polubień osobno w poszczególnych kategoriach.

Kategoria 1- prezentacja:
https://www.youtube.com/playlist…

Kategoria 2 - etiuda:
https://www.youtube.com/playlist…

W związku z planowaną na  3 października 2018r. uroczystością
Ślubowania Uczniów klas I,
„Dzień otwarty” zostaje przeniesiony
na 10 października 2018r.

ARI Docs Viewer: 'https://psp4pultusk.edu.pl/dokumenty/dokumentacja/pr_prof_wych_17_18.docx' file doesn't exist. Check that the correct path to the file is specified. The path is a case sensitive.