erasmusdays
Przez 3 dni, między 13 a 15 października 2022 roku, na całym świecie  będą organizowane spotkania, wystawy oraz debaty, w trakcie których będzie można posłuchać (lub samemu opowiedzieć) o efektach projektów Erasmus+.

Jako szkoła koordynująca dwa projekty finansowane przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus + Partnerstwa Strategiczne na rzecz współpracy instytucji w sektorze Edukacja Szkolna: „Future Classrooms` Leadership”, "Far beyond the barriers”przygotowaliśmy specjalny program wydarzenia, podczas, którego uczniowie będą mieli możliwość zapoznania się z Programem Erasmus+, kulturą krajów partnerskich oraz projektami realizowanymi w szkole.

#ErasmusDays to inicjatywa mająca na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+.
Nasza szkoła realizuje projekty Programu Erasmus+ od samego początku jego istnienia, dlatego również przyłączamy się do świętowania ogólnoświatowych Erasmus Days, tym razem na większą skalę.

W tym roku Erasmus Days w SP4 to nie tylko spotkanie informacyjne czy akcja promocyjna, ale także świetna zabawa dla Naszych Uczniów.