Pułtusk, 16 marca 2020 r.

KOMUNIKAT  NR 5/2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z klasami sportowymi

im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku

Dla

ósmoklasistów!

Kochani ósmoklasiści,

zwracam się  do Was z prośbą o intensywną pracę w domu, celem jak najlepszego przygotowania do egzaminu ósmoklasisty.

Zgodnie z wewnętrznymi ustaleniami szkoły, nauczyciele przedmiotów egzaminacyjnych (języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, języka rosyjskiego) przekazują Wam  z większą częstotliwością materiały, wykorzystując różne formy poprzez platformę classroom, zeszyt.online, epodreczniki.pl, wordwall.net i inne.

Informuję jednocześnie, że na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej od dzisiaj (16 marca 2020r .) ukazują się zestawy zadań powtórkowych z przedmiotów egzaminacyjnych.

Pamiętajcie jednocześnie o pozostaniu w miejscu zamieszkania i nie korzystajcie z miejsc użyteczności publicznej.

/-/ Krzysztof Łachmański