Godziny odjazu autobusów szkolnych:
- trasa: Boby – Lipa - Gnojno – Chmielewo - Kleszewo
godz. 11.35
- trasa: Gromin – Lipniki Nowe – Moszyn
godz. 12.00
- trasa: Kleszewo – Olszak - Przemiarowo – Głodowo – Gościejewo - Trzciniec –
Zakręt – Białowieża
godz.13.30
- trasa: Kacice – Jeżewo – Kokoszka – Płocochowo – Lipniki Stare
godz. 12.10
Kursy poranne przebiegają według dotychczasowego rozkładu jazdy.