Szanowni Państwo,
rodzice i prawni opiekunowie uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z klasami sportowymi  im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku.

W związku z zapisami w Ustawie z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996 ze zmianami) i pismem Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 13 maja 2019 r. oraz niską frekwencją na zebraniu z rodzicami w dniu 23 maja 2019 r. informuję że:

1. Zostały przeanalizowane i zweryfikowane procedury zachowania w sytuacjach kryzysowych i nadzwyczajnych, które wprowadzono Zarządzeniem nr 14 z dnia 24.05.2019 r.

Powyższe procedury dostępne są w sekretariacie szkoły, bibliotece szkolnej i u pedagogów szkolnych.

1. Zamontowano dwie skrzynki na sygnały od rodziców i uczniów przy gabinetach pedagogów szkolnych.

Zachęcam Państwa do korzystania z tej formy kontaktu. Informacje można przekazać również osobiście w godzinach pracy szkoły lub drogą elektroniczną na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.